Prikaz 109–120 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Reolink Ip Kamera Fisheye P520 6MP, 360° Fisheye pogled, POE
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
126522
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 6MP, Rezolucija 2560×2560, 1/2.5″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 2560×2560 H.265, Objektiv: f=1.98 mm F=2.0 |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°; Vertikalno: 180°; Dijagonalno: 180° |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink NVR snimač NVS8-5MB4 5MP, 8 kanalni NVR s 2TB HDD, 4x Kamera POE
Na stanju
887.04KM Sa PDV-om
SKU:
126521
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8-kanalni NVR POE + 4x kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5 MP |
| Dimenzije | 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni; F=2.0, sa IR-cut filterom |
| Garancija | video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44° |
Reolink NVR snimač NVS12W 16MP, Wi-FI 6, 2TB HDD, 12 kanalni NVR
Na stanju
456.30KM Sa PDV-om
SKU:
126520
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12-kanalni NVR WI-FI 6, Video/audio ulaz: IP video ulaz do 12 IP kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | podrška do 16MP |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Lan 4 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za IP kamere), 1 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za LAN/WAN) |
Reolink IP Kamera Argus serija B740X 4K, 180° dupla leća, nočni vid ColorX, Baterijska.
Na stanju
304.20KM Sa PDV-om
SKU:
126519
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5120×1440 Objektiv: f=4mm, fiksni, 1/1.8″ CMOS senzor |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°, Vertikalno: 50° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Solarni panel 3 Reolink SP2-W 12W
Na stanju
59.62KM Sa PDV-om
SKU:
126518
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Solarni panel za kameru |
| Broj stranica za ispis | Solarni panel za kameru; dužina kabla 4m |
| Komplet | Solarni panel za kameru |
Router Dlink 4G LTE G403C/E
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
126384
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Smart Router |
| Broj stranica za ispis | IEEE 802.11n/g/b, IEEE 802.3u/ab |
| Komplet | Smart Router |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | • LTE Downlink up to 150 Mbps/Uplink up to 50 Mbps • HSPA+ Downlink up to 21 Mbps/Uplink up to 5.76 Mbps |
Ubiquiti AP U6 Mesh Pro U6-Mesh-Pro Wifi 6
Na stanju
555.17KM Sa PDV-om
SKU:
126263
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Brzina čitanja | 9W (max. potrošnja) |
| Dimenzije | Zid i stub |
| Garancija | PoE; Data Rate 2.4 GHz i 5 GHz |
Ubiquiti Adapter U-POE+
Na stanju
38.03KM Sa PDV-om
SKU:
126261
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Delivers up to 30W of PoE+ |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Ubiquiti Adapter U-POE++
Na stanju
91.26KM Sa PDV-om
SKU:
126260
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 60W |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Ubiquiti Access-Point Unifi U7-Lite – Wifi-7
Na stanju
393.94KM Sa PDV-om
SKU:
126258
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11be |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 13W (max. potrošnja) |
| Garancija | WiFi 7 |
Ubiquiti Unifi U7-PRO Wifi-7
Na stanju
607.18KM Sa PDV-om
SKU:
126257
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11be |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 21W (max. potrošnja) |
| Garancija | WiFi 7 |