Prikaz 97–108 od 435 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
MREŽNA OPREMA
Reolink IP Kamera Argus serija B350 4K, Baterijska
Na stanju
220.55KM Sa PDV-om
SKU:
126860
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink Ip Kamera serija P330P 4K, Zunanja, 180°, POE
Na stanju
197.73KM Sa PDV-om
SKU:
126859
| Brend | Reolink |
|---|
Ubiquiti Access Points U7 Pro Outdoor
Na stanju
783.32KM Sa PDV-om
SKU:
126708
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 21W (max. potrošnja) |
| Garancija | 802.11be (WiFi 7)7.3 Mbps to 8.6 Gbps; 802.11ax (WiFi 6) 7.3 Mbps to 4.8 Gbps |
Ubiquiti Access Points U7-Outdoor
Na stanju
737.69KM Sa PDV-om
SKU:
126707
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 19W (max. potrošnja) |
| Garancija | 802.11be (WiFi 7) 7.3 Mbps to 4.3 Gbps; 802.11ax (WiFi 6) 7.3 Mbps to 2.4 Gbps |
Ubiquiti acces point UniFi U7-LR – Wifi-7
Na stanju
608.40KM Sa PDV-om
SKU:
126706
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | 1x RJ-45 port |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | Input: 42.5—57V DC |
Reolink NVR snimač NVS16-8MD8 4K, 8MP, 16 kanalni NVR, 4TB HDD, 8x Kamera POE
Na stanju
1,884.82KM Sa PDV-om
SKU:
126655
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni, F=2.0, sa IR rezolucijom |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu 16-kanalni NVR POE + 8x kamera |
| Brzina čitanja | 3840 X 2160, video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44° |
| Dimenzije | NVR snimači/kompleti 4TB HDD uključen, + 8x kamera |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
Reolink NVR snimač NVS8-8MD4 4K 8 kanalni NVR. 2TB HDD, 4x kamera POE 8 MP
Na stanju
1,045.23KM Sa PDV-om
SKU:
126654
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Osnovna upotreba kamera 8 kanala NVR POE + 4x kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni, F=2.0, sa IR rezolucijom |
| Komplet | Osnovna upotreba kamera 8 kanala NVR POE + 4x kamera |
| Brzina čitanja | 3840 X 2160, video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44° |
| Dimenzije | NVR snimači/komplet 2TB HDD uključen, + 4x kamera |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
REOLINK NVR SNIMAČ NVS8-8MB4 4K, 8 kanlalni NVR, 2TB HDD, 4x kamera
Na stanju
1,040.36KM Sa PDV-om
SKU:
126653
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Osnovna upotreba kamera 8 kanala NVR POE + 4x kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm fiksni, F=2.0, sa IR rezolucijom |
| Komplet | Osnovna upotreba kamera 8 kanala NVR POE + 4x kamera |
| Brzina čitanja | 3840 X 2160, video format: H.265, Vidno polje: Horizontalno: 87°, Vertikalno: 44° |
| Dimenzije | NVR snimači/komplet 2TB HDD uključen, + 4x kamera |
| Garancija | PoE max 25W snage po portu, podržani standard: IEEE 802.3af/at |
Reolink IP Kamera P840 4K, 8MP, PTZ, 360° Pan & 90° Tilt, 5x zoom, noćni vid, POE
Na stanju
448.99KM Sa PDV-om
SKU:
126652
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 1/2.8″ CMOS senzor, 5x optički zum |
| Garancija | Video format H.265, Objektiv: f=2.7-13.5 mm/maks. F1.6 |
Reolink IP kamera Talon Serija S130 LTE/GPS, Priložena Litijonska Baterija
Na stanju
504.97KM Sa PDV-om
SKU:
126651
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | Ugrađeni GPS |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP Senzor slike 1/1.8” Objektiv: 4 mm, F/1.6 IR cut |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | 3G/4G |
Reolink Ip Kamera serija P430, 4K, 8MP, 5x Optički zoom, POE
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
126650
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink 10 Port PoE switch 120W, max 30W po portu
Na stanju
152.10KM Sa PDV-om
SKU:
126649
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Napredni tip switch – easy Smart 10-portni PoE switch |
| Broj stranica za ispis | Radna temperatura: -10°C~+45°C, dimenzije 189,6*106,6*25,6 mm |
| Komplet | Napredni tip switch – easy Smart 10-portni PoE switch |
| Brzina čitanja | 8 x10/100 Mbps, 2x uplink 100/1000Mbps |
| Dimenzije | Ukupna snaga 120W, maksimalno 30W po izlazu |
| Garancija | 24 |