Prikaz 493–504 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Tinta HP black 963
Na stanju
98.47KM Sa PDV-om
SKU:
115768
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | OJ 901x/902x |
| Broj stranica za ispis | 1000 str |
| Komplet | OJ 901x/902x |
Papir EPSON Premium Semiglossy A3+, 20l, 250g/m2
Na stanju
101.25KM Sa PDV-om
SKU:
108485
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | Premium Semiglossy |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna EPSON HiRes 120, 610mm x 30m, 24in
Na stanju
101.25KM Sa PDV-om
SKU:
108673
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna CANON Standard 80g 42in
Na stanju
102.06KM Sa PDV-om
SKU:
126298
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | obični papira |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 75g/m2 – 150g/m2 |
Tinta CANON PGI-2500B XL
Na stanju
102.42KM Sa PDV-om
SKU:
109062
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | MAXIFY iB4050/MB5050/MB5350/MB5150/MB5450/MB5155/MB5455 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 70,9ml, 2500str |
Ručni Trimmer Dahle 507, 320mm, A4, 8 listova
Na stanju
102.52KM Sa PDV-om
SKU:
113581
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 8 listova |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | Ne |
Rolna CANON Standard 80g 24in,50m,3 rolne u kutiji x 50 metara
Na stanju
102.52KM Sa PDV-om
SKU:
122833
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | obični |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 3 rolne u kutiji |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |