Prikaz 1285–1296 od 1598 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
POTROŠNI MATERIJAL
Rolna CANON Satin Photo 240g 36in
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
106687
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir CANON SG-201 A3
Na stanju
84.61KM Sa PDV-om
SKU:
106635
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Tinta CANON CL-541 XL
Na stanju
87.58KM Sa PDV-om
SKU:
106622
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | MG2250/3250 |
| Komplet | color |
| Brzina čitanja | 15ml, 400 str |
Rolna CANON Satin Photo 200g 24in
Na stanju
315.46KM Sa PDV-om
SKU:
106532
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Tinta EPSON EcoTank ITS T7741 Pigment Black 140ml
Na stanju
48.17KM Sa PDV-om
SKU:
106483
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | M100, M105, M200, L1455 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 140 ml |
Tinta CANON CLI-551 MAGENTA
Na stanju
41.57KM Sa PDV-om
SKU:
106393
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | PIXMA MG6350, MG5450, iP7250, MX925, iP7200, MG7150, MG6450, MG5550, MX725, iP8750, iX6850, MG7550, MG5650, MG6650, |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | MG7100, MG5655 |
| Dimenzije | 7ml |
Tinta CANON CLI-551 CYAN
Na stanju
41.57KM Sa PDV-om
SKU:
106392
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | IP7250/MG5450/MG6350 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | 7ml, 121 photos |
Tinta CANON PGI-550 BK
Na stanju
50.47KM Sa PDV-om
SKU:
106390
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 300 str, 15 ml |
| Komplet | black |