Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PROJEKTORI I PANELI
Projektor Epson EB-FH08
SKU:
126101
Na stanju
1,362.89KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | do 3.600 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | FHD, 1080 |
| Garancija | USB 2.0 tipa B, USB 2.0-A, izlazni priključak za utičnicu |
Projektor SAMSUNG The Freestyle Gen 2
SKU:
127128
Na stanju
1,490.21KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | LS |
| Broj stranica za ispis | Crystal Engine |
| Komplet | LS |
| Brzina čitanja | Wi-Fi 5, BT5.2, Anynet+ |
| Dimenzije | HDMI1 |
| Garancija | Bijela |
Motorno platno REFLECTA CrystalLine 300×208
SKU:
109467
Na stanju
1,498.77KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 250 cm – 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 292 cm – 164 cm |
| Komplet | 250 cm – 350 cm |
| Brzina čitanja | 300x208cm |
| Dimenzije | 24kg |
Motorno platno Reflecta CrystalLine 300x300cm
SKU:
109304
Na stanju
1,641.51KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 250 cm – 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 300x300cm |
| Komplet | 250 cm – 350 cm |
| Brzina čitanja | 24kg |
Motorno platno REFLECTA CrystalLine 300x233cm 4:3
SKU:
109619
Na stanju
1,641.51KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | 250 cm – 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 300x233cm 4:3 |
| Komplet | 250 cm – 350 cm |
| Brzina čitanja | 24kg |
Projektor EPSON EF-61W
SKU:
126557
Na stanju
1,695.75KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 700 lumen u skladu sa standardom IDMS15.4 |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p (4K poboljšanje) |
| Garancija | 5.000.000 : 1 |
Projektor EPSON EB-FH54
SKU:
126576
Na stanju
1,757.30KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Od 4.100 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p |
| Garancija | 16.000 : 1 |
Projektor Epson EB-W56S
SKU:
126105
Na stanju
1,928.14KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Do 3.700 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | WXGA, 1280 x 800 |
| Dimenzije | VGA in 2x, VGA out x1, HDMI in x2, Composite RCA, RS-232, USB Type A and B, Wired LAN |
| Garancija | 16:10 |
Projektor EPSON EF-62B
SKU:
126558
Na stanju
2,008.52KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 700 lumen u skladu sa standardom IDMS15.4 |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 4K PRO-UHD |
| Garancija | 5.000.000 : 1 |
Projektor EPSON EB-994F
SKU:
126838
Na stanju
2,304.97KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 4.100 lumena |
| Broj stranica za ispis | 3LCD |
| Komplet | 4.100 lumena |
| Brzina čitanja | 1080p |
| Dimenzije | USB 2.0-A, USB 2.0 tipa B (samo usluga), RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Bežični LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, VGA ulaz (2x), VGA izlaz, |
| Garancija | 16.000 : 1 |
Projektor EPSON EB-2250U
SKU:
112288
Na stanju
2,322.55KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Od 4600 do 6000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 5000 Lumena |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | WUXGA, 1920×1200 |
Projektor Epson EH-TW6250
SKU:
121858
Na stanju
2,505.94KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Domaći kino |
| Broj stranica za ispis | Do 3300 lumena |
| Komplet | Domaći kino |
| Brzina čitanja | 2.800 lumen- 1.900 lumen (štedljivo) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | 4K UHD, 3840 x 2160 |