Prikaz svih 2 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
1067 mm (42")
Rolna EPSON Presentation HiRes 180, 1067mm x30m, 42in
Na stanju
137.17KM Sa PDV-om
SKU:
110432
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna EPSON Bond Bright 90, 1067mm x 50m, 42in
Na stanju
65.31KM Sa PDV-om
SKU:
110423
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Bond Bright |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 50m rolna |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |