Prikaz 1–12 od 20 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Back-UPS
Back-UPS APC, 325VA/195W, Tower, 4x IEC C13
Na lageru
192.63KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127046
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 325VA/195W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 6h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 650VA/400W, Tower, 4x IEC C13
Na lageru
464.14KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126193
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/400W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 500VA/300W, Tower, 4x IEC C13
Na lageru
386.57KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126192
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 350VA/210W, Tower, 4x IEC C13
Na lageru
347.78KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126191
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 350VA/210W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 6h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC 750VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Na lageru
244.35KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123282
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/410W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1300VA, Tower, 230V, 8XIEC C13, AVR
Na lageru
989.03KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123162
Back-UPS Pro 1500VA/865W, Tower, 230V, 6x CEE 7/7 schuko utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na lageru
1,195.88KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122907
Back-UPS Pro APC , 900VA/540W, Tower, 230V, 5x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na lageru
704.60KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122874
Back-UPS Pro APC, 1500VA/865W, Tower, 230V, 10x IEC C13, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na lageru
1,097.63KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122851
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500VA/865W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, LCD, korisnički zamjenjiva baterija |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
Na lageru
530.08KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122844
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS APC, 1600VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
Na lageru
497.74KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122843
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1600VA/900W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |