Prikaz svih 8 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
blue
Tinta Epson EcoTank ITS plava 112
Na lageru
53.89KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
118757
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | 112 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | L11160, L6550, L6570, L6580, L15150, L15160 |
| Dimenzije | L11160, L6550, L6570, L6580, L15150, L15160 |
Tinta CANON PFI-1300 Blue
Na lageru
552.05KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
115073
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON CLI-581XXL PHOTO BLUE
Na lageru
72.73KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
114908
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | photo |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | CLI-581 XXL |
| Dimenzije | 11,7ml, 9140str |
Tinta CANON PFI-1700 Blue
Na lageru
954.25KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113747
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 700ml |
Tinta CANON PFI-206 Blue
Na lageru
536.27KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
111317
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF 6400S, IPF6400SE, IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | 300ml |
Tinta CANON PFI-306 Blue
Na lageru
552.05KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
108523
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF8300,IPF8400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF9400 |
| Dimenzije | 330ml |
Tinta CANON PFI-106 Blue
Na lageru
276.03KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
108505
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | blue |
| Broj stranica za ispis | IPF6450, IPF6400 |
| Komplet | blue |
| Brzina čitanja | IPF6300,IPF6350 |
| Dimenzije | 130ml |