Prikaz svih 6 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Ruksak HAMA “Ultra Lightweight”16.2”,crni
Na stanju
51.39KM Sa PDV-om
SKU:
124990
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 100% recycled polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 32 x 11 x 42 cm |
| Dimenzije | 36 x 44 x 12 cm |
Torba za laptop Hama “Manchester” (17.3″), crna
Na stanju
35.38KM Sa PDV-om
SKU:
122765
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 43.5 x 4.5 x 33 cm |
| Dimenzije | 45.5 x 5 x 36 cm |
| Garancija | 2 godine |
Zvučnik uRage 2.0 gaming “BLAST-R 200”
Na stanju
53.73KM Sa PDV-om
SKU:
122473
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 8.4 x 9 x 17.6 cm |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 24 mjeseci |
TORBA HAMA TORTUGA I 15,6” ZA LAPTOP
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om
SKU:
120314
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 38.5 x 4 x 28.5 cm |
| Dimenzije | 43 x 6 x 34 cm |
| Garancija | 24 |
TORBA HAMA TORTUGA 17.3″ ZA LAPTOP
Na stanju
34.08KM Sa PDV-om
SKU:
118628
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 45 x 5 x 39 cm |
| Dimenzije | 41 x 4 x 31 cm |
| Garancija | 24 |