Prikaz 13–24 od 28 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
iznad 24 mil pixela
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45
SKU:
122904
Na stanju
1,296.08KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R50 Body
SKU:
122449
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
SKU:
122441
Na stanju
3,698.67KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
SKU:
122440
Na stanju
7,001.12KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
SKU:
122439
Na stanju
9,546.45KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
SKU:
122320
Na stanju
1,895.59KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
SKU:
122310
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 II + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
SKU:
121967
Na stanju
5,321.35KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
SKU:
121966
Na stanju
7,319.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121808
Na stanju
3,659.85KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
SKU:
121787
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 BODY
SKU:
121785
Na stanju
3,023.81KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |