Prikaz 13–24 od 28 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
iznad 24 mil pixela
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
Na stanju
2,038.33KM Sa PDV-om
SKU:
124617
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om
SKU:
122310
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS RP body
Na stanju
2,183.35KM Sa PDV-om
SKU:
119751
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | body |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-150 S SEE
Na stanju
2,514.51KM Sa PDV-om
SKU:
124331
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,5 cm (2,95”) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
121787
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS RP + RF24105 F4-7.1 IS STM
Na stanju
2,778.29KM Sa PDV-om
SKU:
119752
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | komplet sa jednim objektivom |
Fotoaparat CANON R7 BODY
Na stanju
3,023.81KM Sa PDV-om
SKU:
121785
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | RF |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
Na stanju
3,277.31KM Sa PDV-om
SKU:
125173
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
3,659.85KM Sa PDV-om
SKU:
121808
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
Na stanju
3,698.67KM Sa PDV-om
SKU:
122441
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 II + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
Na stanju
5,321.35KM Sa PDV-om
SKU:
121967
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON EOS5DIV BODY
Na stanju
5,665.07KM Sa PDV-om
SKU:
114138
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 8,1 cm (3,2″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/NFC |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | EF/EF-S |