Prikaz svih 7 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Opća upotreba
Kalkulator CANON KS-125KB SL
Na stanju
40.08KM Sa PDV-om
SKU:
125594
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Kalkulator CANON KS-125KB GD
Na stanju
40.08KM Sa PDV-om
SKU:
125590
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Kalkulator CANON KS-125KB BL
Na stanju
40.08KM Sa PDV-om
SKU:
125589
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Kalkulator CANON KS-125 KB RG
Na stanju
40.08KM Sa PDV-om
SKU:
125588
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Funkcija ukupnog iznosa, porezne funkcije,kvadratni korijen |
| Dimenzije | Dvostruki izvor energije (solarni i baterija) |
| Garancija | 147 x 106 x 25 mm |
Kalkulator CANON AS1200
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
120808
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 12 cifri |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | zaokruživanje (MU), zamjena (RV), ukupni iznosi (GT) i odabir decimalne tačke. |
| Dimenzije | dvostruko napajanje (solarne ćelije i LR44 baterije) |
| Garancija | 177 x 119 x 37mm |
Kalkulator CANON AS2400
Na stanju
29.69KM Sa PDV-om
SKU:
107553
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 14 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Konstantno računanje, Ukupni iznos |
| Dimenzije | , Zaokruživanje |
| Garancija | , solar i baterija |
Kalkulator CANON AS8
Na stanju
7.42KM Sa PDV-om
SKU:
105743
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Opća upotreba |
| Broj stranica za ispis | 8 znamenki |
| Komplet | Opća upotreba |
| Brzina čitanja | Stalan izračun |
| Dimenzije | Baterija |
| Garancija | 97 x 60 x 11,4 mm |