Prikaz svih 5 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Punjač, Adapter
Punjač PORT USB-C i USB-A 65W
Na stanju
50.55KM Sa PDV-om
SKU:
127364
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | Boja : Crna |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Portovi: USB Type-C do 65 W i USB Type-A s tehnologijom brzog punjenja |
| Dimenzije | 90 g |
| Garancija | 36 mjeseci |
Punjač PORT USB-C 2m 35W
Na stanju
61.77KM Sa PDV-om
SKU:
127363
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | Boja : Crna |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Uključuje 2 m USB Type-C na USB Type-C kabal |
| Dimenzije | 74 g |
| Garancija | 36 mjeseci |
Punjač D-link 65W GaN Premium Charger
Na stanju
70.76KM Sa PDV-om
SKU:
126925
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 65W Fast Charging |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Istovremeno punjenje 3 uređaja, USB-C x 2 i USB-A x 1 |
| Dimenzije | 12 |
Punjač D-link 100W GaN Premium Charger
Na stanju
91.73KM Sa PDV-om
SKU:
126923
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 100W Fast Charging, USB-C x 3 and USB-A x 1 |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Istovremeno punjenje 4 uređaja (uključujući laptop) |
| Dimenzije | 12 |
Punjač D-link 140W GaN Premium Charger
Na stanju
208.35KM Sa PDV-om
SKU:
126920
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | 140W Fast Charging |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | USB-C x 3 and USB-A x 1 |
| Dimenzije | Istovremeno punjenje 4 uređaja (uključujući laptop) |