Prikaz svih 7 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samostojeća
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DG5B15BELE
Šifra artikla:
127134
Na lageru
1,460.16KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DB7B85GBU4
Šifra artikla:
127130
Na lageru
1,861.70KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 6 kg |
| Dimenzije | D |
| Garancija | Ne |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Šifra artikla:
126978
Na lageru
302.98KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD80T4046CE/LE
Šifra artikla:
126972
Na lageru
1,366.47KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | E |
| Garancija | Ne |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GEU4
Šifra artikla:
126971
Na lageru
1,943.23KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Sušilica SAMSUNG DV90DB7845GBU4
Šifra artikla:
126970
Na lageru
1,979.73KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3515AS/E2
Šifra artikla:
126959
Na lageru
229.97KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | srebro |