Prikaz svih 2 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Siva
Ruksak HP Travel 25L IGR 15.6 (6H2D8AA)
SKU:
122090
Na stanju
88.57KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | Polyetser |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 320 x 245 x 440 mm (expanded); 320 x 170 x 440 mm (non-expanded) |
Ruksak HPTravel Plus 17 (A2CE0AA)
SKU:
127676
Na stanju
115.27KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | 100% polyester |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 330 x 200 x 500 mm |
| Dimenzije | 1080 g |
| Garancija | Trolley pass-through; Padded back panel; Padded air mesh panel; 180-degree opening |