Prikaz 1–12 od 369 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Projektor Epson EH-TW7100
Na stanju
2,794.85KM Sa PDV-om
SKU:
127840
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | do 3.600 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3.000 lumena |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | USB 2.0-A (2x), USB 2.0 Mini-B, Izlazni priključak za utičnicu, Bluetooth |
Projektor EPSON EB-FH18
Na stanju
1,802.53KM Sa PDV-om
SKU:
127790
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 4.100 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p |
| Garancija | 16.000 : 1 |
POS printer EPSON TM-T20IV: USB+SERIAL, PS,BLK
Na stanju
345.43KM Sa PDV-om
SKU:
127755
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Termalni |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Termalni |
| Brzina čitanja | USB, Ethernet |
| Dimenzije | od 250 mm/s |
| Garancija | DA |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Cyan
Na stanju
538.88KM Sa PDV-om
SKU:
127250
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Yellow
Na stanju
538.88KM Sa PDV-om
SKU:
127249
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Black
Na stanju
244.94KM Sa PDV-om
SKU:
127248
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
Tinta EPSON WorkForce Pro EM-C810xR Ink XL Magenta
Na stanju
538.88KM Sa PDV-om
SKU:
127247
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Broj stranica za ispis | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Komplet | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
Na stanju
2,870.22KM Sa PDV-om
SKU:
127246
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
POS printer EPSON TM-T20IV,102, USB+SRL,ETH,PS,BLK
Na stanju
439.64KM Sa PDV-om
SKU:
127079
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Toplinski ispis |
| Broj stranica za ispis | Desktop |
| Komplet | Toplinski ispis |
| Brzina čitanja | Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Izbacivanje ladice, RS-232, USB 2.0 |
| Dimenzije | 250 mm/sek |
| Garancija | 79,50 ± 0,50 (Š) mm x promj. 83,00 mm,57,50 ± 0,50 (Š) mm x promj. 83,00 mm |
Projektor EPSON EB-L790U
Na stanju
7,285.45KM Sa PDV-om
SKU:
127078
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 7.300 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | WUXGA |
| Garancija | over 5.000.000 : 1 |
Printer EPSON EcoTank L11160
Na stanju
1,877.89KM Sa PDV-om
SKU:
127002
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 32 str/min (mono), 32 str/min (boja) |
| Garancija | DA |