Prikaz 1–12 od 88 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
APC Smart-UPS 3000VA LCD | 3000VA/2700W 230V | 8x IEC C13, 1 x IEC C19
SKU:
SMT3000RMI2UC
Na stanju
8,013.42KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 3G |
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V | Smart Connect | AVR | | Tower | 8x IEC C13 izlaza
SKU:
SMT3000IC
Na stanju
6,814.41KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 3G |
APC Smart-UPS 1500VA RM | LCD 230V with SmartConnect | 2U, 4 x IEC C13 outlets
SKU:
SMT1500RMI2UC
Na stanju
3,696.97KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 24m |
APC Smart UPS 1000VA/600W | Line interactive | Tower | | USB | AVR | LCD
SKU:
SMC1500IC
Na stanju
2,557.90KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
APC Smart UPS 1000VA/600W | Line interactive | Tower | | USB | AVR | LCD
SKU:
SMC1000IC
Na stanju
1,918.43KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
APC Back-UPS, 950VA | Tower, 230V, 4 x Schuko
SKU:
BX950MI-GR
Na stanju
379.69KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
APC Back-UPS 900VA Schuko | 900VA/540W | Tower | AVR | 5x Schuko
SKU:
BR900G-GR
Na stanju
899.26KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 24m |
APC Back UPS 1200VA Schuko | 1200VA/720W | Tower | AVR | 6x Schuko
SKU:
BR1200G-GR
Na stanju
1,398.85KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 24m |
APC Back-UPS, 1600VA | Tower, 230V, 4 x Schuko
SKU:
BX1600MI-GR
Na stanju
679.44KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
SKU:
127750
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |