Prikaz 1–12 od 16 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
WD HDD 5TB external 2.5″ BlackElements Portable,USB 3.0,8 MB2,5″, 5.400 rpm,Black
SKU:
WDBU6Y0050BBK-WESN
Na stanju
389.38KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 2,5″ |
| Garancija | 24m |
WD HDD 4TB external 2.5″ BlackElements Portable,USB 3.0,8 MB2,5″, 5.400 rpm,Black
SKU:
WDBU6Y0040BBK-WESN
Na stanju
352.87KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 4TB |
| Garancija | 24m |
WD HDD 6TB Red Plus5400RPM 256MB
SKU:
WD60EFPX
Na stanju
632.74KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 3,5″ |
| Garancija | 36M |
WD HDD 4TB Red Pro 256 7200SATA,NAS HDD
SKU:
WD4005FFBX
Na stanju
571.90KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Garancija | 60M |
WD HDD 2TB external 2.5″ BlackElements Portable,USB 3.0,8MB, 2,5″, 5.400 rpm
SKU:
WDBU6Y0020BBK-WESN
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 2TB |
| Garancija | 24m |
WD HDD 500GB SATA2 64MB Pull7200 RPM;Pull Drive;garancija 12mjeseci
SKU:
WD5003ABYX-P
Na stanju
87.61KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 64MB |
| Garancija | 12m |
WD HDD 4TB SATA3 Red PlusIntelliPower 256MB,For NAS Systems
SKU:
WD40EFPX
Na stanju
571.90KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 4TB |
| Garancija | 36M |
WD HDD 6TB SATA3 256MB PurpleIntellipower
SKU:
WD64PURZ
Na stanju
559.73KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | Interni |
| Garancija | 36M |
WD SSD 500GB 2,5″ SATA REDNAS,560/530 MBs
SKU:
WDS500G1R0A
Na stanju
511.06KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 500GB |
| Garancija | 36M |
WD SSD 500GB Blue SN5000M.2 2280;PCIe Gen4;5000/4000 MB/s
SKU:
WDS500G4B0E
Na stanju
316.37KM Sa PDV-om| Brend | WD |
|---|---|
| Memorija | 500GB |
| Garancija | 36M |