Prikaz 109–120 od 179 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Samsung 25″ G4 240Hz,G-sync25″,IPS,FHD,400cd,1ms,2xHDMI,DP,Tilt,Swivel,Pivot,HA,VESA 100x100mm
Na stanju
467.02KM Sa PDV-om
SKU:
LS25BG400EUXEN
Projektor SAMSUNG The Freestyle Gen 2
Na stanju
1,490.21KM Sa PDV-om
SKU:
127128
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | LS |
| Broj stranica za ispis | Crystal Engine |
| Komplet | LS |
| Brzina čitanja | Wi-Fi 5, BT5.2, Anynet+ |
| Dimenzije | HDMI1 |
| Garancija | Bijela |
TV SAMSUNG QLED 4K Smart TV 75″ Q6F
Na stanju
1,581.82KM Sa PDV-om
SKU:
127123
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 43″ U7022F
Na stanju
576.23KM Sa PDV-om
SKU:
127122
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 108 cm (43”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 108 cm (43”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
TV SAMSUNG LED 32″ H5002F
Na stanju
333.31KM Sa PDV-om
SKU:
126880
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 80 cm (32”) |
| Broj stranica za ispis | 1366 x 768 HD Ready |
| Komplet | 80 cm (32”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650ESA/EK
Na stanju
1,525.86KM Sa PDV-om
SKU:
127110
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Metalno grafitna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U8072F
Na stanju
1,045.13KM Sa PDV-om
SKU:
127066
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Na stanju
307.85KM Sa PDV-om
SKU:
126978
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |