Prikaz 181–192 od 223 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Skener BROTHER ADS-1200
Na stanju
592.37KM Sa PDV-om
SKU:
124049
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | A4 |
Printer BROTHER VC500WZ1
Na stanju
401.95KM Sa PDV-om
SKU:
124048
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Wi-fi, USB, 313 dpi, do 50 mm, 0,66 |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 8mm/sek |
| Dimenzije | 113 x 116 x 96 mm |
Printer za naljepnice BROTHER QL-820NWBc
Na stanju
415.65KM Sa PDV-om
SKU:
124047
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Bluetooth, Wi-fi, do 62 mm, 1,16 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 125x 234 x 145 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER QL-810WC
Na stanju
339.15KM Sa PDV-om
SKU:
124046
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Wi-fi, USB, 300 x 300, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,12 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 176mm/sek |
| Dimenzije | 125 x 234 x 145 mm |
Printer za naljepnice BROTHER QL-800
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om
SKU:
124045
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | USB, 300 x 300, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,15kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 148mm/sek |
| Dimenzije | 125 x 213 x 142 mm |
Printer za naljepnice BROTHER QL-700
Na stanju
202.12KM Sa PDV-om
SKU:
124044
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | USB, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,12kg |
| Broj stranica za ispis | 150 mm/sek |
| Komplet | USB, 300 x 600 dpi, do 62 mm, 1,12kg |
| Brzina čitanja | 128 x 221 x 153 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER QL-600B
Na stanju
157.59KM Sa PDV-om
SKU:
124043
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | USB, 300 x 300, 300 x 600 dpi, do 62 mm, automatski rezač, 1,12kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 71mm/sek |
| Dimenzije | 128 x 221 x 153 mm |
Printer za naljepnice BROTHER PT-H500
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om
SKU:
124039
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | USB, 0,83kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 22 mm |
| Dimenzije | 122 x 91 x 245 mm |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P710BT
Na stanju
223.82KM Sa PDV-om
SKU:
124038
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Termalni, Bluetooth, USB, 0,67 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 24 mm |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P300BT
Na stanju
111.91KM Sa PDV-om
SKU:
124035
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Bluetooth, 0,38 kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 115 x 61 x 115 |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
Printer za naljepnice BROTHER PTD610BTVP
Na stanju
269.50KM Sa PDV-om
SKU:
124034
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Termalni, Bluetooth, USB, 1,0kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 24 mm |
| Dimenzije | 202 x 199 x 87 mm |