Prikaz 205–216 od 775 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Računar HP 240 G10 AiO i3/8GB/512GB/DOS (9M9G1AT)
Na stanju
1,616.07KM Sa PDV-om
SKU:
126468
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i3 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| Brzina čitanja | N300 (up to 3.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB), 2 SODIMM |
Torba HP Prelude 15.6 Top Load (1E7D7AA)
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om
SKU:
120122
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 285 x 400 x 60 mm |
| Dimenzije | 0,3 kg |
Monitor HP Series 5 Pro FHD 524pf 23,8in (9D9L6UT)
Na stanju
408.88KM Sa PDV-om
SKU:
125793
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | IPS, Micro Edge, 16:9 |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | IPS, Micro Edge, 16:9 |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Adapter HP 65W USB-C LC Power (1P3K6AA)
Na stanju
70.11KM Sa PDV-om
SKU:
122906
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-C® port |
| Broj stranica za ispis | 65 W, 1.6 A at 90 VAC max, 180 cm (power cord); 180 cm (USB Type-C® cable) |
| Komplet | USB Type-C® port |
| Brzina čitanja | 235g |
| Dimenzije | 9 x 5.1 x 2.85 cm |
HP 225 Wired MSE and KB G2 ADRHP 225 Wired MSE and KB G2 ADRHP 225 Wired MSE and KB G2 ADR
Na stanju
58.97KM Sa PDV-om
SKU:
AX2Y7AA
HP 230 WL Mouse+ KB ComboHP 230 WL Mouse+ KB ComboHP 230 WL Mouse+KB Combo mis + tastatura
Na stanju
88.45KM Sa PDV-om
SKU:
3L1F0AA
HP Pro Tower 400 G9 12500 1612500,16GB,512GB,FreeDOS,No DVDRW,Periferija,HDMI,DP,5godina
Na stanju
1,671.58KM Sa PDV-om
SKU:
99P31ET#BED
HP Evday OGR 16 Laptop BriefcaHP Evday OGR 16 Laptop BriefcaHP Evday OGR 16 Laptop Briefcase
Na stanju
37.67KM Sa PDV-om
SKU:
A08KHUT
HP ProBook 14 G1iR /C7/24/1TB14″FHD, Core 7 150U 1.8/5.4GHz24GB DDR5, 1TB SSD, W11Pro, BL KB
Na stanju
2,567.89KM Sa PDV-om
SKU:
C86PHET
HP USB-C 100W G6 Dock EUROHP USB-C 100W G6 Dock EUROHP USB-C 100W G6 Dock EURO
Na stanju
454.63KM Sa PDV-om
SKU:
9X3V1UT
HPE NW ION AP21 (RW) Wi-Fi 6data rates 1500 Mbps; MIMO 2×22.4 GHz, 5 GHz, Wi-Fi 6
Na stanju
250.97KM Sa PDV-om
SKU:
S1T09A
| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 2.4GHz/5GHz |
| Garancija | 36M |