Prikaz 253–264 od 947 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MFP CANON PIXMA G3470 red
Na stanju
435.08KM Sa PDV-om
SKU:
122284
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | USB, WiFi, Cloud |
Toner CANON CRG-040HB
Na stanju
564.11KM Sa PDV-om
SKU:
111651
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | CRG040HB |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | i-SENSYS LBP-710Cx / i-SENSYS LBP-712Cx |
| Dimenzije | 12500 str |
Toner CANON C-EXV 19 Black
Na stanju
558.35KM Sa PDV-om
SKU:
101759
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV19B |
| Broj stranica za ispis | imagePRESS C1/C1+ |
| Komplet | CEXV19B |
| Brzina čitanja | 16.000 str |
OBJEKTIV CANON RF50mm f/1.8 STM
Na stanju
428.22KM Sa PDV-om
SKU:
121200
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.8 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 69,2 x 40,5 |
Tinta CANON PFI-1300 Yellow
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115083
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | yellow |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | yellow |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Red
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115082
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | red |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | red |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Photo Magenta
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115081
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo magenta |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo magenta |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Photo Grey
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115080
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo grey |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo grey |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Photo Cyan
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115079
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo cyan |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo cyan |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Photo Black
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115078
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo black |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | photo black |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |
Tinta CANON PFI-1300 Matte Black
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om
SKU:
115077
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | matte black |
| Broj stranica za ispis | IPF PRO-2000, IPF PRO-4000,IPF PRO-4000S |
| Komplet | matte black |
| Brzina čitanja | PRO-6000,PRO-6000S |
| Dimenzije | 330 ml |