Prikaz 325–336 od 775 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MFP HP LaserJet Pro MFP 3103fdn
Na stanju
702.50KM Sa PDV-om
SKU:
123166
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 33 str/min |
| Dimenzije | USB, Ethernet |
| Garancija | 1200×1200 dpi |
MFP HP Color LaserJet Pro 4303fdw
Na stanju
1,563.93KM Sa PDV-om
SKU:
123052
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP HP Color LaserJet Pro 4303fdn
Na stanju
1,498.42KM Sa PDV-om
SKU:
123051
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Laser |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | Laser |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 35 str/min (mono), 33 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
Printer HP LaserJet Pro 3003dn
Na stanju
448.92KM Sa PDV-om
SKU:
122994
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Adapter HP 65W USB-C LC Power (1P3K6AA)
Na stanju
70.11KM Sa PDV-om
SKU:
122906
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-C® port |
| Broj stranica za ispis | 65 W, 1.6 A at 90 VAC max, 180 cm (power cord); 180 cm (USB Type-C® cable) |
| Komplet | USB Type-C® port |
| Brzina čitanja | 235g |
| Dimenzije | 9 x 5.1 x 2.85 cm |
Adapter HP USB-A 3.0 na RJ-45 G2
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
122777
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-A port |
| Broj stranica za ispis | Dužina kabla 8,1 cm |
| Komplet | USB Type-A port |
| Brzina čitanja | 0.021 kg |
| Dimenzije | 17,22 x 2,1 x 1,5 cm |
Miš HP bežični 635 Multi-Device Bluetooth (1D0K2AA)
Na stanju
110.00KM Sa PDV-om
SKU:
122776
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | nano ključ, 2.4 GHz bežično + bluetooth |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | nano ključ, 2.4 GHz bežično + bluetooth |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 800 do 3000 dpi |
| Garancija | 2x AAA baterija |