Prikaz 337–348 od 775 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MFP HP Smart Tank 790
Na stanju
715.85KM Sa PDV-om
SKU:
122526
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 15 str/min (mono), 9 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
MFP HP LaserJet Pro MFP 4103fdn
Na stanju
860.22KM Sa PDV-om
SKU:
122379
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | (1200 x 1200 dpi) |
MFP HP Smart Tank 580
Na stanju
394.32KM Sa PDV-om
SKU:
122378
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, WiFi, WiFi Direct |
| Garancija | Rucno |
Računar HP 290 G9 i7/16G/512G/V2/DOS (6D3A3EA)
Na stanju
1,960.41KM Sa PDV-om
SKU:
122217
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -12700 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 25MB L3 cache, 12 cores, 20 threads ) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -12700 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 25MB L3 cache, 12 cores, 20 threads ) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | DDR4-2933MHz RAM (1 x 16GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Ruksak HP Travel 25L IGR 15.6 (6H2D8AA)
Na stanju
88.57KM Sa PDV-om
SKU:
122090
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | Polyetser |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 320 x 245 x 440 mm (expanded); 320 x 170 x 440 mm (non-expanded) |
Ruksak HP Travel 18L IGR 15.6 (6H2D9AA)
Na stanju
50.96KM Sa PDV-om
SKU:
122088
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Siva/smeđa |
| Broj stranica za ispis | Polyester |
| Komplet | Siva/smeđa |
| Brzina čitanja | 290 x 240 x 420 mm (expanded); 290 x 160 x 420 mm (non-expanded) |
| Dimenzije | 0,51 |
Docking HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA)
Na stanju
678.75KM Sa PDV-om
SKU:
121964
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/2101085588 |
| Broj stranica za ispis | Docking |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/2101085588 |
| Brzina čitanja | Front components: 1 x USB-C data/power out, (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps Data only) Side components: Right side: 1 x Kensingto |
| Dimenzije | Standard Lock Slot; 2 x USB 3.2 Gen 1 ports – 1 on each side (charging) (5 Gbps) Back components: 2 x USB 3.2 Gen 1 (cha |
| Garancija | 2 internal NIC cards to support 1Gb and 2.5Gb Ethernet; 1 x USB-C DP alt mode port; 1 x Thunderbolt™ 4 port |