Prikaz 25–36 od 88 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Back-UPS Pro APC, 1500VA/865W, Tower, 230V, 10x IEC C13, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na stanju
1,097.63KM Sa PDV-om
SKU:
122851
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500VA/865W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, LCD, korisnički zamjenjiva baterija |
APC Back UPS 1200VA Schuko | 1200VA/720W | Tower | AVR | 6x Schuko
Na stanju
1,398.85KM Sa PDV-om
SKU:
BR1200G-GR
APC Back-UPS Pro 2200VA for Gaming, 230V, Pure Sinewave, LCD, Black, Schuko
Na stanju
1,027.82KM Sa PDV-om
SKU:
125222
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1980W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13+2x IEC C19 |
UPS APC Network Management Card 3
Na stanju
955.42KM Sa PDV-om
SKU:
122867
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Mrežna kartica |
| Komplet | Mrežna kartica |
APC Portable Power Station 330, 230V, 332Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets, Sin
Na stanju
735.63KM Sa PDV-om
SKU:
126528
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Portable power station |
| Broj stranica za ispis | 332 Wh Li-Ion (Lithium-Ion) |
| Komplet | Portable power station |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 2 x Pure Sinewave 300W, 3x USB-A, 1x USB-C, 1x Car/Cigarette Output, Wireless Charge |
| Garancija | 1x AC adapter, 1x car charging cable |
Back-UPS APC, 2200VA Tower, 230V, AVR 6xIEC C13
Na stanju
711.07KM Sa PDV-om
SKU:
127750
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1200W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Back-UPS Pro APC , 900VA/540W, Tower, 230V, 5x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na stanju
704.60KM Sa PDV-om
SKU:
122874
APC Back-UPS 900VA Schuko | 900VA/540W | Tower | AVR | 5x Schuko
Na stanju
899.26KM Sa PDV-om
SKU:
BR900G-GR
Back-UPS Pro APC, 900VA/540W, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na stanju
665.82KM Sa PDV-om
SKU:
122836
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 900VA/540W |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |