Prikaz 61–72 od 88 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Na stanju
296.06KM Sa PDV-om
SKU:
127109
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC 320 C13 |
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Na stanju
296.06KM Sa PDV-om
SKU:
127106
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/650W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko Outlets, AVR |
Easy UPS APC 1000VA, pod/zid, 230V, 4x CEE 7/3
Na stanju
296.06KM Sa PDV-om
SKU:
122849
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/600W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko |
Back-UPS APC, 750VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko utičnice, AVR
Na stanju
257.28KM Sa PDV-om
SKU:
122839
Easy UPS APC, 1000VA, Montaža na pod/zid, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
Na stanju
252.11KM Sa PDV-om
SKU:
122848
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/600W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Easy UPS APC 900VA, Tower, 230V, 2x Schuko AVR
Na stanju
244.35KM Sa PDV-om
SKU:
127043
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 900VA/480W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 2x CEE 7/3 Schuko outlets |
Easy UPS APC 900VA, Tower, 230V, 4x IEC C13 AVR
Na stanju
244.35KM Sa PDV-om
SKU:
127042
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 900VA/480W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x IEC C13 |
Back-UPS APC 750VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Na stanju
244.35KM Sa PDV-om
SKU:
123282
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/410W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, tower |
Easy UPS APC 800VA, pod/zid, 230V, 4xCEE 7/3 schuko
Na stanju
239.17KM Sa PDV-om
SKU:
123149
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 800VA/450W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, Floor/Wall Mount |