Prikaz 8857–8868 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Micron DDR5 RDIMM 32GB 2Rx8 5600 CL46 (16Gbit) (Single Pack)
SKU:
MTC20F2085S1RC56BR
Na stanju
2,584.18KM Sa PDV-omLaptop ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-WB73C0 16″FHD+60Hz U7-155H 16C/22T 16GB s512GB BACKLIT BLK 3Y
SKU:
125285
Na stanju
2,425.37KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Huawei kontrolna jedinica 5kW
SKU:
LUNA2000-5KW-C0
Na stanju
2,784.60KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | — |
Računar HP 800 SFF G9 i5/16G/512G/Win11pro (7E5C9AV)
SKU:
126561
Na stanju
2,486.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-4800 SDRAM), 4 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
SKU:
113625
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
ASUS ZenBook UX3405CA-QL27914″Touch/Ultra 5/16GB/1TB
SKU:
90NB14W3-M00AT0
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Memorija | 2 |
| Garancija | 24m |
HONOR Magic 8 Pro 12+512 Black6270 mAh, 200MP, 6,71″ OLEDSnapdragon 8 Elite Gen 5
SKU:
5109CCPN
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om| Brend | Honor |
|---|---|
| Memorija | Yes, Version 6.0 |
| Garancija | 24m |
Laptop HP ProBook 4 G1a 16 R7/24G/1T/FreeDOS (CT9M1ET)
SKU:
127683
Na stanju
2,426.58KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 7 |
| Komplet | diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 250 (up to 5.1 GHz max boost clock,16 MB L3 cache, 8 cores,16 threads) with AMD Radeon™ Graphics and AMD Ryzen™ AI (16NPU TOPS |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s; (Transferrates up to 5600 MT/s.), 1 x 24 GB, 2 SODIMM |
Skener EPSON WorkForce DS-900WN
SKU:
125126
Na stanju
2,430.58KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | CIS |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | od 70 str/min |
| Dimenzije | 11.000 stranica |
| Garancija | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet |
BOSCH XXL Samostojeći Serie 4|No Frost, 193 X 70, INOXPerfectFit, LED osvjetljenje,
SKU:
KGN56XLEA
Na stanju
2,611.70KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Kingston 64GB 5600MHz DDR5Fury Beast (2x32GB)CL40, EXPO & XMP
SKU:
KF556C36BBEK2-64
Na stanju
2,515.50KM Sa PDV-om| Brend | Kingston |
|---|---|
| Memorija | 64GB |
| Garancija | 36M |
BOSCH pećnica Serie 8|CRNA, A+,katalitički, HidrolitičkiAutoOFF,Bosch Assist
SKU:
HBG7341B1
Na stanju
2,629.48KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |