Prikaz 9049–9060 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TCL 85″P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;
SKU:
85P8K
Na stanju
2,881.82KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Garancija | 24m |
OMEN Transcend 32 4K 240H OLED31,5″,4K,QD-OLED,250cd,0,003ms2xHDMI,1xDP,3xType-c, 3x USB ,Height,Piv
SKU:
9R181E9
Na stanju
3,171.68KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Nema |
| Garancija | 24m |
BOSCH perilica rublja Serie 8|,10 kg, 1400 rpm, Iron Assist,mini load, home connect
SKU:
WGB25402BY
Na stanju
3,399.59KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Gigabyte NB Gaming A16 AMD Ryzen 7 260, 5060 8GB, 16 FHD+ 165Hz, 16GB DDR5, 512GB
SKU:
GAM A16 3VHK3EE893SD
Na stanju
3,197.38KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225dn A3
SKU:
104242
Na stanju
3,209.15KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
Objektiv CANON EF24-105mm f/4L IS II USM
SKU:
113290
Na stanju
3,225.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | standardni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4.0 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 77 |
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-QL596 14″FHD+ OLED TOUCH U7-255H 16C/16T 16G s1TB BACKLIT ALU BLU 2Y
SKU:
126449
Na stanju
3,238.27KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Eaton UPS 5PX Gen2 3000VA/3000W; 3U; Rack/Tower; Line Interactive; Input C20; Output C13x 8, 1x C19; LCD display; USB port; Serial port (RS232); Dry contacts (3 outputs, 1 input, optocoupler, DB9); Network card slot; Rack-mounting kit; 3Yr on electronics, 2yrs on battery
SKU:
5PX3000IRT3UG2
Na stanju
3,466.36KM Sa PDV-omTV SAMSUNG OLED 4K Vision AI 65″ S90F
SKU:
126889
Na stanju
2,970.43KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | OLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
SKU:
125173
Na stanju
3,277.31KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |