Prikaz 9157–9168 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Gigabyte 5080 Aorus Master 16G16GB, GDDR7, 256-bit,3x DP, 1x HDMI
SKU:
GV-N5080AORUS M-16GD
Na stanju
4,095.00KM Sa PDV-om| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Garancija | 36M |
TV TCL Premium QD-MiniLED 98C6K
SKU:
127477
Na stanju
3,642.85KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 249 cm (98″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 249 cm (98″) |
| Brzina čitanja | Mini-Led |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
ASUS ROG Strix G16 16″ FHD 165Hz,Core i7-14650HX 5050 8GB, 16GB DDR5, 1TB
SKU:
G615JHR-RV038
Na stanju
4,039.54KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Objektiv CANON RF70-200MM F4 L IS USM
SKU:
124376
Na stanju
4,049.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | tele |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 83,5 x 1195 |
Sony 75” XR55B BRAVIA 5XR Processor; Mini LED; HDR;4K Ultra HD; 32GB memorije; SPC 10 kredi
SKU:
K75XR55BP.CEI
Na stanju
3,691.58KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Sony Alpha 6700 kitsa objektivom 18-135mm
SKU:
ILCE6700MB.CEC
Na stanju
4,348.54KM Sa PDV-om| Brend | Sony |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 108CGPU/16GB/256GB-CRO
SKU:
LAPT01679
Na stanju
4,110.91KM Sa PDV-om| Brend | Apple |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Giljotina Dahle 585, 1100mm, A1
SKU:
113611
Na stanju
5,362.74KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1100 mm |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | 1100 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
Ploter CANON iPF TM-350 sa postoljem
SKU:
123501
Na stanju
4,125.19KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A0 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | ,mreža,USB |
| Garancija | 5 |