Prikaz 9205–9216 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Motorno platno REFLECTA Crystal-Line RC 400×270 cm
SKU:
122180
Na stanju
4,995.90KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | > 350 cm |
| Broj stranica za ispis | 400×270 cm (390x220cm) |
| Komplet | > 350 cm |
| Brzina čitanja | 44,2 kg |
Računar HP Z2 Mini G1i U7-265/32GB/1TB/V4/Win11p (A40NCET)
SKU:
127675
Na stanju
5,162.63KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Brzina čitanja | 265 (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | DDR5-6400 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U9-288V 3.3/5.1GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, W11Home
SKU:
BS9Z6EA
Na stanju
5,074.41KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 36M |
Dell PowerEdge R260, Xeon 6325P (3.5G, 4C/8T, 12M Cache, Turbo) , 6x 2.5" Chassis, 480GB SSD SATA RI, 16GB UDIMM DDR5 5600MT/s, Broadcom 5720 Dual Port 1Gb On-Board LOM, Single 700W, 1U/2U 2/4-Post Static Rails, PERC H355 Adapter LP, 3Y Parts Only
SKU:
PROMO_R260_SPL2-56
Na stanju
5,429.97KM Sa PDV-omBOSCH Frenchdoor hladnjak,Serie 4|, XXL, CRNA, 547L189,5X88,5cm, NoFrost…
SKU:
KMC85LBEA
Na stanju
5,438.08KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Skener CANON ScanFront 400
SKU:
114830
Na stanju
5,175.90KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | više od 40 str/min |
| Dimenzije | , 45 ppm/ 90 ipm |
| Garancija | A4 |
Bosch ugradbeni caffe aparat Serie 8| Crni,30 postavki,Aroma Select, AutoMilk Clean
SKU:
CTL7181B0
Na stanju
5,545.41KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |