Prikaz 97–108 od 148 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Redmi Buds 8 Lite crna ANC 42 dB, trajanje baterije do 36h
SKU:
BHR08OMGL
Na stanju
70.76KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Xiaomi punjač 67W 1x USB A, USB-A to USB-C kabl
SKU:
BHR9465EU
Na stanju
49.14KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Xiaomi punjač 120W 1x USB-A, USB-A to USB-C kabl
SKU:
BHR9462EU
Na stanju
82.83KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Xiaomi punjač 90W Hypercharge 1xUSB-A, 2xUSB-C
SKU:
BHR087MEU
Na stanju
92.67KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Redmi Note 15 PRO+ 5G 12+512, Glacier Blue
SKU:
MZB0MJKEU
Na stanju
1,077.69KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Memorija | 2 |
| Garancija | 24m |
Redmi Note 15 PRO+ 5G 12+512, Mocha Brown
SKU:
MZB0MJ6EU
Na stanju
1,077.69KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Redmi Note 15 PRO+ 5G 12+512, Black
SKU:
MZB0LW2EU
Na stanju
1,077.69KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Xiaomi pametna grijalica 2000W, keramički grijač
SKU:
BHR084SEU
Na stanju
176.44KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Redmi powerbank 18W, 20000mAh, 2xUSB, 1xUSB-C, 1xMicroUSB, 18W Fast Charge, crni
SKU:
VXN4304GL
Na stanju
134.89KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Memorija | 20000 mAh |
| Garancija | 12m |
Pametni sat Xiaomi Mi Watch Lite crni
SKU:
118962
Na stanju
191.65KM Sa PDV-om| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | 1.4″ |
| Broj stranica za ispis | 41 x 35 x 11.9 mm |
| Komplet | 1.4″ |
| Brzina čitanja | Accelerometer, gyro, heart rate, barometer Messaging Email, IM Games |
| Dimenzije | 12 mjeseci |
| Garancija | 320 x 320 pixels |