Prikaz 61–72 od 78 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
Back-UPS Pro APC, 650VA/390W, Tower, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
Na stanju
491.28KM Sa PDV-om
SKU:
122835
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 650VA/390W |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Back-UPS APC 850VA, 230V, USB Type-C i A portovi za punjenje, 8 Schuko CEE 7 utičnica (2 prenapona)
Na stanju
347.78KM Sa PDV-om
SKU:
122834
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 850VA/520W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | USB Type-C and A charging ports, 8 Schuko CEE 7 outlets (2 surge) |
Back-UPS APC 650VA, 230V, 1 USB priključak za punjenje, 8 Schuko CEE7/7 utičnica (2 prenapona)
Na stanju
309.00KM Sa PDV-om
SKU:
122827
| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/400W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
APC Easy UPS On-Line 3000VA | 3000VA/2700W 230V | Input IEC C20, Output 6 x IEC C13
Na stanju
3,788.89KM Sa PDV-om
SKU:
SRV3KRIRK-E
APC Smart UPS 1500VA | Smart Connect | AVR | Tower | 8x IEC C13, 2x IEC Jumpers
Na stanju
2,917.61KM Sa PDV-om
SKU:
SMT1500IC
APC Smart-UPS 1000VA LCD 230V | Smart Connect | AVR | Tower | 8x IEC C13, 2x IEC Jumpers
Na stanju
2,158.23KM Sa PDV-om
SKU:
SMT1000IC