Prikaz 1–12 od 78 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
Smart-UPS APC, 2200VA, Rckm 2U, 230V, 8x IEC C13+2x IEC C19, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122863
Na stanju
4,609.01KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | 2200VA/1980W |
| Broj stranica za ispis | 230V |
| Komplet | 2200VA/1980W |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 3h |
| Garancija | SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD |
Smart-UPS C APC 3000VA, Twr, 8x IEC C13+1x IEC C19
SKU:
127402
Na stanju
3,877.26KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 3000VA/2100W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 220 V 240 V |
| Garancija | 8x IEC C13+1x IEC C19 |
APC Easy UPS On-Line 3000VA | 3000VA/2700W 230V | Input IEC C20, Output 6 x IEC C13
SKU:
SRV3KRIRK-E
Na stanju
3,788.89KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
APC Smart UPS 1500VA | Smart Connect | AVR | Tower | 8x IEC C13, 2x IEC Jumpers
SKU:
SMT1500IC
Na stanju
2,917.61KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Smart-UPS APC,1000VA, Rckm 2U, 230V, 4x IEC C13, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122861
Na stanju
2,196.56KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/700W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x IEC C13 |
Smart-UPS APC, 1500VA, Tower, 230V, 8x IEC C13, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122857
Na stanju
2,171.99KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500 VA/1000W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13 |
APC zamjenska baterija APCRBC140
SKU:
125609
Na stanju
1,937.99KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Za UPS SRT10KRMXLT,SRT10KXLT,SRT10KXLI,SRT8KRMXLT,SRT8KXLT,SRT6KXLT,SRT6KRMXLT,SRT5KRMXLT,SRT5KXLT,SURT10000XLT,SURT15KRMXLT,SRT10KRMXLT-10KTF,SRT10KRMXLT30,SRT10KRMXLT-5KTF2,SRT10KRMXLT-A, |
| Broj stranica za ispis | SRT10KRMXLT-IEC,SRT10KRMXLTUS,SRT10KXLT30,SRT10KXLT-5KTF2,SRT10KXLT-IEC |
| Komplet | Za UPS SRT10KRMXLT,SRT10KXLT,SRT10KXLI,SRT8KRMXLT,SRT8KXLT,SRT6KXLT,SRT6KRMXLT,SRT5KRMXLT,SRT5KXLT,SURT10000XLT,SURT15KRMXLT,SRT10KRMXLT-10KTF,SRT10KRMXLT30,SRT10KRMXLT-5KTF2,SRT10KRMXLT-A, |
Easy UPS On-Line APC,1000VA/800W, Rackmount 2U, 230V,3xIEC C13 utičnice,Intelig. slot za kart,LCD
SKU:
122873
Na stanju
1,906.96KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/800W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 3x IEC C13 |
Smart-UPS C APC, 1500VA, Tower, 230V, 8x IEC C13, SmartConnect, USB i serijski, AVR, grafički LCD
SKU:
122853
Na stanju
1,745.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500VA/900W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13 |
Smart-UPS APC 750VA, Tower, 230V, 6x IEC C13
SKU:
125086
Na stanju
1,745.35KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/500W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
APC Smart-UPS 1000VA LCD 230V | Smart Connect | AVR | Tower | 8x IEC C13, 2x IEC Jumpers
SKU:
SMT1000IC
Na stanju
2,158.23KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | 2G |
UPS APC Network Management Card 3, AP9641
SKU:
126196
Na stanju
1,616.07KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Mrežna kartica |
| Komplet | Mrežna kartica |