Prikaz 193–204 od 305 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Adapter ASUS 120W AD120-00C (A17-120P2A)/EU
SKU:
125855
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 120W DC Adapter |
| Broj stranica za ispis | AC100-240V ~ 50-60Hz 2.0A, DC Plug O 4.5mm, DC 20.0V / 6.0A |
| Komplet | 120W DC Adapter |
| Brzina čitanja | 329g |
| Dimenzije | 138*68.5*23.5 MM, |
| Garancija | 12 |
Torba ASUS ROG Archer Messenger 14 (BC2000)
SKU:
125850
Na stanju
123.91KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | TPU Cordura Polyester |
| Dimenzije | 29.00 x 18.00 x 2.00 cm |
| Garancija | 620g |
DOCKING ASUS DC201 DUAL 4K USB-C DOCK
SKU:
125846
Na stanju
252.11KM Sa PDV-omRuksak ASUS ROG Archer ErgoAir BP3800 Gaming
SKU:
125843
Na stanju
399.17KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | UkDALT_mROw |
| Broj stranica za ispis | 45,72 cm (18″) |
| Komplet | UkDALT_mROw |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
TASTATURA + MIŠ Set ASUS U2000 žična crna, 1000 dpi, 150cm.
SKU:
125754
Na stanju
48.73KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|
Torba ASUS BC1004 ROG Archer torba za nošenje
SKU:
125761
Na stanju
68.22KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Broj stranica za ispis | 200D najlon + sendvič mrežasta tkanina |
| Komplet | Crna |
| Brzina čitanja | 27,5 x 21 x 9 cm (D x Š x V) |
| Dimenzije | 205g |
| Garancija | 12 |
Adapter ASUS AD45-00C 45W Adapter 4.5 PHI .5×3.0mm
SKU:
125760
Na stanju
73.10KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|
Ruksak ASUS NEREUS 2.0 AP1602 16″ Siva
SKU:
125757
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 18 G835LW-SA077W 18″2,5K mLED U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX 5080-16G
SKU:
125344
Na stanju
12,738.34KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 16 G635LX-RW103X 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX5090 24G
SKU:
125343
Na stanju
15,043.59KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |