Prikaz 265–276 od 305 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS TUF F16 FX608JHR-RV110 16″ IPS FHD, Intel i5-14450HX 16GB, 512GB, 5050 8GB, siva
Na stanju
2,926.17KM Sa PDV-om
SKU:
FX608JHR-RV110
ASUS ZenBook UX3405CA-QL211W14″ Touch/Ultra 7/16GB/1TBWin 11 Home
Na stanju
2,967.56KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14W4-M012V0
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-QL596 14″FHD+ OLED TOUCH U7-255H 16C/16T 16G s1TB BACKLIT ALU BLU 2Y
Na stanju
3,238.27KM Sa PDV-om
SKU:
126449
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
ASUS Vivobook 14 Flip 14″ OLED 60Hz, Intel Core 7 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
3,390.08KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14Y1-M00HR0
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14″3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
Na stanju
3,517.33KM Sa PDV-om
SKU:
125944
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 120Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 7 |
| Dimenzije | 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| Garancija | 16 GB |
ASUS ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G 16GB GDDR7, 256-bit, 2x HDMI, 3xDP
Na stanju
3,627.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M90-M0NA00
Laptop ASUS Expertbook B5 B5404CMA-4G-WB73D0 14″TOUCH U7-155U 10C/12T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT BLK 3Y
Na stanju
3,577.99KM Sa PDV-om
SKU:
125257
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | WQXGA (2560 x 1600) 16:10, Touch screen, Anti-glare display, 120Hz, 500nits, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL595 14″FHD+OLED TOUCH 60Hz U7-255H 16C/16T 16GB DDR5 s1TB BACKLIT
Na stanju
3,638.66KM Sa PDV-om
SKU:
126689
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%, 60Hz refresh rate |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
Asus ROG Swift OLED PG32UCDPgaming monitor, 32″, WOLED
Na stanju
3,681.26KM Sa PDV-om
SKU:
90LM0A50-B01370
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14″FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om
SKU:
125319
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | Snapdragon X Elite |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 60Hz, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Brzina čitanja | X1E 78 100 Processor 3.4GHz (42MB Cache, up to 3.4GHz, 12 cores, 12 Threads); Qualcomm Hexagon NPU up to 45TOPS |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop ASUS TUF F15 FX507VV-LP250 15,6″FHD 144Hz i7-13620H 10C/16T 16GB DDR5 s512GB RTX4060-8G 2Y
Na stanju
3,881.32KM Sa PDV-om
SKU:
125329
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD (1920 x 1080) 16:9, 144Hz, Value IPS-level, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | -13620H Processor 2.4 GHz (24M Cache, up to 4.9 GHz, 10 cores: 6 P-cores and 4 E-cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM x2, 2x SO-DIMM slots, Memory Max.32GB |
ASUS TUF-RTX5080-O16G-GAMING16GB, GDDR7, 256bit,2x HDMI, 3x DP
Na stanju
4,095.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0M30-M0NA00