Prikaz 277–288 od 305 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
ASUS ROG Strix G16 16″ FHD 165Hz,Core i7-14650HX 5050 8GB, 16GB DDR5, 1TB
Na stanju
4,039.54KM Sa PDV-om
SKU:
G615JHR-RV038
Laptop ASUS Expertbook B9 B9403CVAR-WB75E1 14″WQXGA+90Hz IC7-150U 10C/12T 32GB DDR5 s2TB BACKLIT 3Y
Na stanju
4,487.97KM Sa PDV-om
SKU:
125233
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Brzina čitanja | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores/12 Threads ) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 32 GB |
Laptop Asus Zenbook 14 UX3405CA-PZ067X 14″3K OLED TOUCH 120Hz U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1TB BACKL 2Y
Na stanju
4,609.29KM Sa PDV-om
SKU:
126690
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% , 120Hz |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% , 120Hz |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 1 TB |
ASUS ROG Strix G615JMR-RV06316″WUXGA 165Hz/i7-14650HX/32GB1TB SSD/5060/8GB/ROG ruksak gratis
Na stanju
4,837.46KM Sa PDV-om
SKU:
90NR0LB1-M002F0
Računar ASUS ROG G16 29L i7-13700F 16-Core 16GB (fs.m.64GB) s512GB+1TB HDD RTX 4070 12GB 750W GRY 3Y
Na stanju
5,058.28KM Sa PDV-om
SKU:
123656
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i7 |
| Broj stranica za ispis | -13700F 2.1GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores) |
| Komplet | Intel Core i7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ109X 14″3K OLED TOUCH U9-285H 16C/16T 32G s1TB W11p BACKLIT BLU 2Y
Na stanju
5,215.94KM Sa PDV-om
SKU:
127256
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
ASUS ROG Strix G16 16″ WQXA 240Hz, Ultra 9 275HX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
5,623.96KM Sa PDV-om
SKU:
G615LM-S5076
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na stanju
5,701.26KM Sa PDV-om
SKU:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G614JIR-N4084 16″QHD+ 240Hz i9-14900HX 24C/32T 16GB DDR5 s1TB RTX4070-8GB
Na stanju
5,822.58KM Sa PDV-om
SKU:
125299
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i9 |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM x2 |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16″3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
Na stanju
6,065.24KM Sa PDV-om
SKU:
126691
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | TOUCH Screen OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | HX 370 Procesor 2,00 GHz (36MB, do 5,10 GHz, 12 jeder, 24 niti);AMD AI do 81 TOPs |
| Garancija | 32 GB |