Prikaz 289–300 od 959 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
MFP CANON imageRunner 2425i Bundle
Na stanju
3,397.21KM Sa PDV-om
SKU:
122720
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2425 Bundle
Na stanju
2,305.25KM Sa PDV-om
SKU:
122719
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2224iF
Na stanju
3,761.20KM Sa PDV-om
SKU:
122669
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON MAXIFY GX4040
Na stanju
1,270.96KM Sa PDV-om
SKU:
122551
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | Wi-Fi, Ethernet, Print, Copy, Scan, Fax & Cloud |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | 18 str/min (mono); 13 str/min (boja) |
Fotoaparat CANON EOS R50 Body
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om
SKU:
122449
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
Na stanju
3,698.67KM Sa PDV-om
SKU:
122441
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
Na stanju
7,001.12KM Sa PDV-om
SKU:
122440
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
Na stanju
9,546.45KM Sa PDV-om
SKU:
122439
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Tinta CANON CL-561XL kolor ZA TS5350/TS5351/TS5352 12,2ml
Na stanju
81.65KM Sa PDV-om
SKU:
122385
| Brend | CANON |
|---|
Tinta CANON PG-560XL CRNA ZA TS5350/TS5351/TS5352 14,3ml
Na stanju
84.61KM Sa PDV-om
SKU:
122384
| Brend | CANON |
|---|
Objektiv CANON RF100-400MM F5.6-8 IS USM
Na stanju
1,776.83KM Sa PDV-om
SKU:
122341
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 5.6-8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |