Prikaz svih 7 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
10x15 cm
Foto papir BROTHER BP71GP50
SKU:
124102
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | sjajni |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Foto papir BROTHER BP71GP20
SKU:
124101
Na stanju
13.35KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | sjajni |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 20 |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Glossy 10×15, 100l, 200g/m2
SKU:
110510
Na stanju
39.19KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 100 listova |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir CANON SG201 10×15 50sh
SKU:
110294
Na stanju
26.72KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Glossy 10×15, 500l, 200g/m2
SKU:
108482
Na stanju
160.03KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | Glossy |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 500 listova |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir CANON PP-201 10×15 cm
SKU:
108261
Na stanju
31.18KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | plus gloss |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 50 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Premium Glossy 10×15, 2x40l, 255 g/m2
SKU:
105811
Na stanju
40.82KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 10×15 cm |
| Broj stranica za ispis | Premium Glossy |
| Komplet | 10×15 cm |
| Brzina čitanja | 2x 40 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |