Prikaz 865–876 od 947 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
SKU:
124271
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
SKU:
127399
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
Ploter CANON iPF TC-20M
SKU:
122826
Na stanju
1,941.26KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | ,mreža,USB |
| Garancija | 4 |
MFP CANON i-SENSYS X C1333i Bundle
SKU:
122715
Na stanju
1,941.26KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 38 str/min |
| Dimenzije | 33 str/min |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300
SKU:
127088
Na stanju
1,951.54KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Canon iR1643i MFP
SKU:
5160C007AA
Na stanju
1,998.36KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 1 ladica 550 listova + odlagač 100 listova |
| Garancija | 12m |
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
SKU:
124617
Na stanju
2,038.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
SKU:
122310
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Ploter CANON iPF TM-240
SKU:
123241
Na stanju
2,141.10KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | ,mreža,USB |
| Garancija | 5 |