Prikaz 1–12 od 210 rezultataSorted by popularity
Sort by
Price filter
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Genius
Genius KM-8101 tastatura+miš wireless set BS/HR/SER layout.
SKU:
31340014406
In stock
36.04KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Genius miš DX-Mini USB LED miš black, 1000 DPI, 1.5m, 3 tipke, optički
SKU:
31010025400
In stock
8.26KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Garancija | 12m |
Miš Genius NX-7000SE crna
SKU:
124650
In stock
19.66KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | 1200dp |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 60 x 111.7 x 37.9 |
Zvočniki Genius HF-385BT črna
SKU:
124648
In stock
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 5.1 |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 5.1 |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
Zvučnik Genius SP-U125 USB sivi
SKU:
124647
In stock
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm + USB |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Siva |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
Zvučmik Genius SP-U125 USB sivi
SKU:
124646
In stock
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | plastika |
| Garancija | 150 Hz – 20 kHz |
Slušalica sa mikrofonomGenius HS-230U
SKU:
124645
In stock
45.86KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 140 x 172 x 62 |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM GENIUS HS-220U
SKU:
124644
In stock
32.76KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 84gr |