Prikaz 685–696 od 813 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Toner HP yellow 645A
SKU:
100574
Na stanju
1,565.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET 5500/5550 |
| Broj stranica za ispis | 12.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET 5500/5550 |
Toner HP magenta 645A
SKU:
100575
Na stanju
1,565.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET 5500/5550 |
| Broj stranica za ispis | 12.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET 5500/5550 |
Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (B70SMAT)
SKU:
126613
Na stanju
1,241.89KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Laptop HP 15-fc0146 R5/8G/512G/W11H/Touch/US keyboard (C0CL9UA)
SKU:
127728
Na stanju
1,212.08KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen 5 |
| Komplet | 15.6-inch diagonal, FHD (1920 x 1080),touch, IPS, micro-edge, BrightView, 300 nits, 45%NTS |
| Brzina čitanja | 7520U (up to 4.3 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Home |
| Garancija | 8 GB LPDDR5-5500 MT/s (onboard) Transfer rates up to 5500 MT/s. onboard |
HP 255RG10 R5-7535U 15 16GB 5115.6 FHD, R5-7535U 2.9/4.6GHz16GB 4800, 512GB SSD, WiFi6+BT5.4
SKU:
C8JN1AT
Na stanju
1,213.29KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | deljena |
| Garancija | 12m |
Toner HP magenta 826A
SKU:
110214
Na stanju
1,621.81KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M855 |
| Broj stranica za ispis | 31.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET ENTERPRISE M855 |
Toner HP cyan 651A
SKU:
108016
Na stanju
1,630.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
| Broj stranica za ispis | 16.000 str |
| Komplet | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
Toner HP yellow 651A
SKU:
108017
Na stanju
1,630.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
| Broj stranica za ispis | 16.000 str |
| Komplet | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
Toner HP magenta 651A
SKU:
108018
Na stanju
1,630.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
| Broj stranica za ispis | 16.000 str |
| Komplet | HP LASERJET ENTERPRISE 700 COLOR MFP M775 |
HP ProDesk 2 Tower G1i EIntel 300 2 cores,16GB DDr5,FreeDOS,512GB,Wlan,bez periferije,2 godine
SKU:
B6YE7ET#BED
Na stanju
1,337.26KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 24m |
HP Pro Tower 290 G9 i3121001200,8GB,512GB,FreeOos,DVDRW,Wlan,periferija.VGA,HDMI,12mjeseci
SKU:
B70TCAT#BED
Na stanju
1,337.26KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
HP Pro Tower 290 G9 i3 12100 12100,8GB,512GB,FreeDOS,DVDRW,Wlan,periferija,2godine garancije
SKU:
9M938AT#BED
Na stanju
1,356.73KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | i3-12100 |
| Garancija | 24m |