Prikaz svih 5 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Intel Core Ultra 5
Laptop HP Elitebook 6 G1i 16 U5/32G/512G/W11Pro (CW7B6EC)
Na stanju
2,942.23KM Sa PDV-om
SKU:
127792
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 235U (up to 2.4 GHz LP E-core Max Turbo frequency, up to 4.1 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.9 GHz P-core Max Turbo frequency,12 MB L3cache, 2 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores,14 threads) |
| Dimenzije | Windows 10 Pro |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s, 2 SODIMM |
Računar HP ProStudio 4 AiO G1i /16GB/512G/W11p (B0BB2AV)
Na stanju
3,270.92KM Sa PDV-om
SKU:
127621
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 250 nits, 72% NTSC |
| Brzina čitanja | 5 225 (up to 4.9 GHz Max Turbo frequency, 20 MB L3 cache,10 cores,10 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM Memory, 2 SODIMM |
Laptop HP ProBook 4 G1i 16 U5/32G/1T/V4/DOS (C7GE5ET)
Na stanju
2,578.24KM Sa PDV-om
SKU:
127299
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala od 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odbljesaka, 300 nita, 62,5 % sRGB |
| Brzina čitanja | 225H (up to 2.5 GHz LP E-core Max Turbo frequency, up to 4.2 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.9 GHz P-core MaxTurbo frequency,18 MB L3 cache, 4 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores,14 threads) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5-5600 MT/s od 32 GB (2 x 16 GB), 2 SODIMM |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U5/16G/512G/W11Pro (AD3S7ET)
Na stanju
2,947.08KM Sa PDV-om
SKU:
127147
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 14 U5/16G/512G/W11p (AD4H1ET)
Na stanju
2,893.69KM Sa PDV-om
SKU:
126661
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 5 |
| Komplet | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 225U (do 4,8 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, predmemorija od 12 MB L3 , 12 jezgri, 14 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x16GB) DDR5 5600 SODIMM, 2 SODIMM |