Prikaz 1–12 od 30 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Nutribullet
Blender NUTRIBULLET NB1206DGCC
SKU:
124531
Na stanju
254.01KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-1200/p/NB1206DGCC |
| Brzina čitanja | 1200 W |
Blender NUTRIBULLET NB907MASN
SKU:
124530
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | 24 mjseca |
| Broj stranica za ispis | 2,8 kg |
| Komplet | 24 mjseca |
| Brzina čitanja | 900W |
Blender NUTRIBULLET NBP003W
SKU:
124259
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Broj stranica za ispis | dužina kabela: 0,5m |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003W |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,86kg |
Blender NUTRIBULLET NBP003NBL
SKU:
123937
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Baby blender NUTRIBULLET NBY100
SKU:
123382
Na stanju
105.86KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | Pogodno za pranje u perilici posuđa, Čaše za pohranu s datumom, Posuda za pohranu, Silikonska posuda za zamrzavanje, |
| Broj stranica za ispis | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-baby-bullet-blender/p/NBY100 |
| Komplet | Pogodno za pranje u perilici posuđa, Čaše za pohranu s datumom, Posuda za pohranu, Silikonska posuda za zamrzavanje, |
| Brzina čitanja | Sadržaj: Baza motora od 200 W, Oštrica, Zdjela za velike količine od 900 ml, |
| Dimenzije | Ventilirani poklopac posude za velike količine uz poklopac s manjim poklopcem, Manja čaša s ručkom od 295 ml, |
| Garancija | 2,12 kg |
Blender NUTRIBULLET NB505DG 500W
SKU:
121766
Na stanju
146.02KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 500 W |
| Komplet | 24 mjeseca |
Blender NUTRIBULLET NB606R 600W
SKU:
121765
Na stanju
146.02KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | ČAŠA OD 710 ml BEZ BPA, TRITAN, OBRUČ ZA ČAŠUOBRUČ SA RUČKOM |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | ČAŠA OD 710 ml BEZ BPA, TRITAN, OBRUČ ZA ČAŠUOBRUČ SA RUČKOM |
| Brzina čitanja | 600W |
| Dimenzije | Blender |
Sokovnik NUTRIBULLET NBJ100G
SKU:
127641
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/svi-sokovnici-nutribullet-juicer/NBJ100G.html?pid=0C22500001 |
| Brzina čitanja | 4,1 kg |
| Dimenzije | 800 W |
Blender NUTRIBULLET NBP003GO-MC
SKU:
126437
Na stanju
90.04KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-portable/p/NBP003GO-MC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-portable/p/NBP003GO-MC |
| Brzina čitanja | 0.86kg |
| Dimenzije | 2000mAh baterija |
Blender NUTRIBULLET NB1224DG
SKU:
126433
Na stanju
332.19KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije (“): 485 x 205 x 448 mm |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 6.1 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET MC NB PRO 900W GO
SKU:
126401
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-x-mclaren-f1-team-pro-900/p/NB907GO-MC |
| Brzina čitanja | 900 W |
| Dimenzije | Blender |