Prikaz svih 10 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Blender
Blender NUTRIBULLET NBP013GM
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127833
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 590 ml |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013GM.html?pid=0C22300278 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013W
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127831
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013W.html?pid=0C22300279 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013VT
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127830
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0.6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013VT.html?pid=0C22300274 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP013BL
Na stanju
124.11KM Sa PDV-om
SKU:
127829
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Broj stranica za ispis | Radni kapacitet: 0,6 l |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/p/nutribullet-flex-nutribullet-flex/NBP013BL.html?pid=0C22300277 |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0,861 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NB1224DG
Na stanju
332.19KM Sa PDV-om
SKU:
126433
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije (“): 485 x 205 x 448 mm |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 6.1 kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP003LG
Na stanju
77.87KM Sa PDV-om
SKU:
125702
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP003MA
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
125264
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender NUTRIBULLET NBP003NBL
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
123937
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Broj stranica za ispis | čašu za blendanje zapremnine 475ml – USB-C kabel za punjenje |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-portable/p/NBP003NBL |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 0.86kg |
| Garancija | Blender |
Blender Electrolux E4TB1-6ST
Na stanju
142.36KM Sa PDV-om
SKU:
119360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e4tb1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Posuda 1,5 l, Odvojiva oštrica, Uklonjivi noževi, vatrostalna posuda |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e4tb1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2.947 |
| Garancija | Blender |
Blender Electrolux E3TB1-4GG
Na stanju
108.29KM Sa PDV-om
SKU:
119359
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3tb1-4gg/ |
| Broj stranica za ispis | Posuda 1,5 l, Odvojiva oštrica, Uklonjivi noževi, vatrostalna posuda |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3tb1-4gg/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2.947 |
| Garancija | Blender |