Prikaz 49–60 od 86 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reolink
Reolink NVR snimač NVS12W 16MP, Wi-FI 6, 2TB HDD, 12 kanalni NVR
SKU:
126520
Na stanju
456.30KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12-kanalni NVR WI-FI 6, Video/audio ulaz: IP video ulaz do 12 IP kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | podrška do 16MP |
| Dimenzije | 3840×2160 |
| Garancija | Lan 4 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za IP kamere), 1 x RJ-45, 10/100 Mbps samoadaptivno (za LAN/WAN) |
Reolink IP Kamera Argus serija B740X 4K, 180° dupla leća, nočni vid ColorX, Baterijska.
SKU:
126519
Na stanju
304.20KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5120×1440 Objektiv: f=4mm, fiksni, 1/1.8″ CMOS senzor |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°, Vertikalno: 50° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Solarni panel 3 Reolink SP2-W 12W
SKU:
126518
Na stanju
59.62KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Solarni panel za kameru |
| Broj stranica za ispis | Solarni panel za kameru; dužina kabla 4m |
| Komplet | Solarni panel za kameru |
Smart Reolink 2K+ žičana WiFi kamera/zvono za vrata sa zvonom D340W
SKU:
125828
Na stanju
194.69KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Smart 2K+ žičana PoE kamera/zvono za vrata sa zvonom |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Smart 2K+ žičana PoE kamera/zvono za vrata sa zvonom |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
NVR snimač Reolink NVS8-12MD4 4k, 12MP, 8 kanalni NVR, 2TB HDD, 4x POE kamera
SKU:
125827
Na stanju
1,332.40KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|
NVR snimač Reolink NVS8-5MD4 5MP, 8 kanalni NVR, 2TB HDD, 4x POE kamera
SKU:
125825
Na stanju
943.02KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|
IP kamera Reolink GO serija G450 4K, vanjska, maskirna, baterija, 4G LTE, 360° + solarni panel
SKU:
125824
Na stanju
388.15KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Rotirajuća |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
NVR snimač Reolink NVS8 do 16MP, 8-kanalni POE, 24/7 snimanje, 2TB HDD
SKU:
125823
Na stanju
442.91KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|
IP kamera Reolink P437 serija 4K, vanjska, otporna IK10, 5x optički zum, POE
SKU:
125822
Na stanju
211.72KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Home Hub 1 Reolink 16MP, do 8 kamera, 64Gb MicroSD, nadogradnja do 1TB
SKU:
125821
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Home HUB proširivi sistem do 8 Reolink kamera |
| Broj stranica za ispis | podrška do 16MP |
| Komplet | Home HUB proširivi sistem do 8 Reolink kamera |
| Brzina čitanja | Home HUB/snimači; 64GB microSD uključen |
| Dimenzije | wi-fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) |
| Garancija | Unutrašnja Sve Reolink Wi-Fi/PoE kamere (kamere na baterije zahtijevaju nadogradnju firmvera) |
Ip Kamera Reolink serija P340 4K, Zunanja, 12MP, noćni vid u boji, Bullet POE
SKU:
125819
Na stanju
169.13KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 12MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
IP Kamera Reolink P830 4K, 8MP, automatsko pracenje, 355o Pan & 90o Tilt, POE
SKU:
125813
Na stanju
229.97KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu POE sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |