Prikaz 1–12 od 32 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kamere za osnovnu upotrebu
Reolink IP Kamera P850 4K, 8MP, 360° Pan & 90° Tilt, 16x optički zum, Auto praćenje, POE
Na stanju
607.18KM Sa PDV-om
SKU:
127806
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | POE sigurnosna kamera |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 8 MP |
| Dimenzije | 16x optički zum |
| Garancija | Objektiv: f=5,3–86 mm / max F1,6 |
Reolink IP Kamera DUO serija W750 16MP, 4K, dvojna leća Panorama, IP67
Na stanju
480.64KM Sa PDV-om
SKU:
127804
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 16 MP UHD Dual-Lens |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 7680 × 2160; Objektiv: f=2,8 mm fiksni; F=1,6. |
| Dimenzije | Video format H.265; Ugao detekcije: 180° horizontalno, 55° vertikalno. |
| Garancija | sa dvostrukom lećom (Dual-lens). |
Reolink Ip Kamera serija P344 4K, 12MP, Dome POE
Na stanju
217.80KM Sa PDV-om
SKU:
127800
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera W330 4K, Wi-fi 6
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om
SKU:
127799
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Uključen 220V adapter; DC priključak za napajanje: DC 12,0 V?1 A; Potrošnja <12 W. |
Reolink IP Kamera GO serija G440 Grey 4K, Baterijska, 4G LTE, Pan&Tilt, Priložen Solarni panel 2 6W
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om
SKU:
127744
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Okretna Pan & Tilt: Pan: 355°, Tilt: 140° |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Reolink IP Kamera Duo serija P750 4K, 16MP, 180° panorama, POE
Na stanju
352.87KM Sa PDV-om
SKU:
127741
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 16 MP UHD Dual-Lens |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 7680×2160 |
| Dimenzije | Panoramska |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink Smart Doorbell kamera D340P, 2K+, PoE
Na stanju
205.63KM Sa PDV-om
SKU:
127592
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 5 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560 x 1920 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Reolink Samrt IP kamera RP-PCB8M 8MP, 4K, IR 30m, POE, AI video
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om
SKU:
127590
Reolink IP Kamera Trackmix Serija G770 4K, 8MP, 4G LTE, Baterijska, Maskirna
Na stanju
474.55KM Sa PDV-om
SKU:
127236
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera Duo serija P730 4K, 4MP, dual leća 180°, POE
Na stanju
237.28KM Sa PDV-om
SKU:
127233
Reolink IP Kamera Argus serija B440 4K, Baterijska, Pan&Tilt, noćni vid
Na stanju
250.67KM Sa PDV-om
SKU:
127232
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |