Prikaz 97–108 od 179 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samsung
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 65″ U7022F
Na stanju
1,013.50KM Sa PDV-om
SKU:
127692
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | HDR, HDR 10+ |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C602ES9/EK
Na stanju
1,129.19KM Sa PDV-om
SKU:
127644
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refined Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3614AW/E2
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127534
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 6 |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 85″ Q7F
Na stanju
2,665.37KM Sa PDV-om
SKU:
127528
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 215 cm (85″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 215 cm (85″) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
Soundbar SAMSUNG HW-Q930F 9.1.4 ch
Na stanju
2,244.39KM Sa PDV-om
SKU:
127379
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 9.1.4 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 9.1.4 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | ATMOS Music,ATMOS,Dolby 5.1ch,Dolby Digital Plus,Dolby True HD |
| Garancija | 20 kg |
Soundbar SAMSUNG HW-Q800F 5.1.2 ch
Na stanju
1,556.59KM Sa PDV-om
SKU:
127378
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 5.1.2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5.1.2 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | ATMOS Music,ATMOS,Dolby 5.1ch,Dolby Digital Plus,Dolby True HD |
| Garancija | 15,3 kg |
Soundbar SAMSUNG HW-QS700F 3.1.2 ch
Na stanju
1,366.55KM Sa PDV-om
SKU:
127377
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 3.1.2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 3.1.2 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 38W |
| Garancija | 1160 x 120 x 51 mm, 249 x 249 x 252 mm |