Prikaz 109–120 od 184 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samsung
Štapni usisivač SAMSUNG VS15A6031R1/GE
Na stanju
556.08KM Sa PDV-om
SKU:
126960
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 150 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 86 dBA; Kapacitet spremnika za prašinu: 0.8 L |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2,3 kg |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3515AS/E2
Na stanju
233.62KM Sa PDV-om
SKU:
126959
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | srebro |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DGS/GE
Na stanju
2,140.35KM Sa PDV-om
SKU:
126957
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 87 dBA |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 9.1 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DFP/GE
Na stanju
1,808.17KM Sa PDV-om
SKU:
126956
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 0,5 l |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 minuta; Broj načina čišćenja: 5; Razina buke: 87 dBA |
| Garancija | 8,9 kg |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 50″ Q8F
Na stanju
990.90KM Sa PDV-om
SKU:
126916
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 126 cm (50”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 126 cm (50”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na stanju
1,779.54KM Sa PDV-om
SKU:
126895
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na stanju
1,881.23KM Sa PDV-om
SKU:
126894
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 65″ Q7F
Na stanju
1,316.29KM Sa PDV-om
SKU:
126893
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |