Prikaz 37–48 od 92 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TCL
TCL 55″P7K 4K QLED TV 60HzGoogle TV; HDR multi-format;HVA Panel; Game Master; Dolby Atmos;
Na stanju
920.78KM Sa PDV-om
SKU:
55P7K
TCL 55″P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;
Na stanju
933.77KM Sa PDV-om
SKU:
55P8K
TV TCL 4K QLED 65P7K
Na stanju
960.39KM Sa PDV-om
SKU:
127472
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4K UHD |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV |
| Dimenzije | 2*10W+20W |
| Garancija | AiPQ Processor |
TCL 50″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
985.71KM Sa PDV-om
SKU:
50C6K
Soundbar TCL Q85HE
Na stanju
1,681.48KM Sa PDV-om
SKU:
126071
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 7.1.4 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 7.1.4 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 860 W |
| Garancija | Zvučna traka 1054 x 68 x 123,5 mm Subwoofer 220 x 368,66 x 275 mm |
TCL 65″P61K 4K TV Google OSHDR10 HVA Panel Motion ClarityDolby Audio; AiPQ Processor;
Na stanju
1,050.65KM Sa PDV-om
SKU:
65P61K
TV TCL 4K QD-MiniLED 55C61K
Na stanju
1,054.22KM Sa PDV-om
SKU:
126126
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4k QD – MiniLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 120 Hz |
| Garancija | 2x10W + 20W Onkyo audio, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
Samostojeći; Kombinovani Total NO Frost; 456LFast cooling; Static Coolin
Na stanju
1,236.90KM Sa PDV-om
SKU:
RP456BLE0EE
TV TCL 4K HDR 75P6K
Na stanju
1,153.57KM Sa PDV-om
SKU:
127720
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |