Prikaz 1–12 od 19 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ubiquiti
POE injector UBIQUITI U-POE
SKU:
114417
Na stanju
26.77KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Delivers up to 15W of PoE |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Ubiquiti Adapter U-POE+
SKU:
126261
Na stanju
38.03KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Delivers up to 30W of PoE+ |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Ubiquiti Adapter U-POE++
SKU:
126260
Na stanju
91.26KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | PoE injector/splitter |
| Broj stranica za ispis | Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 60W |
| Komplet | PoE injector/splitter |
| Brzina čitanja | 12 |
Ubiquiti UniFi 5-Port Layer 2,5 Gigabit Switch
SKU:
126231
Na stanju
250.97KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 5 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 5 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Switching Capacity 25 Gbps |
Ubiquiti Access-Point Unifi U7-Lite – Wifi-7
SKU:
126258
Na stanju
393.94KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11be |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 13W (max. potrošnja) |
| Garancija | WiFi 7 |
Ubiquiti Access Point UniFi U6+ Wifi 6
SKU:
122766
Na stanju
410.67KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | Unutrašnje |
| Broj stranica za ispis | PoE; 9W |
| Komplet | Unutrašnje |
| Brzina čitanja | Plafon i zid |
| Dimenzije | 5GHz 2402Mbps |
| Garancija | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
Ubiquiti AP U6 Mesh Pro U6-Mesh-Pro Wifi 6
SKU:
126263
Na stanju
555.17KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Brzina čitanja | 9W (max. potrošnja) |
| Dimenzije | Zid i stub |
| Garancija | PoE; Data Rate 2.4 GHz i 5 GHz |
Ubiquiti Unifi U7-PRO Wifi-7
SKU:
126257
Na stanju
607.18KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | 802.11be |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 802.11be |
| Brzina čitanja | Unutrašnje |
| Dimenzije | 21W (max. potrošnja) |
| Garancija | WiFi 7 |
Ubiquiti acces point UniFi U7-LR – Wifi-7
SKU:
126706
Na stanju
608.40KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | WiFi 7 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | WiFi 7 |
| Brzina čitanja | 1x RJ-45 port |
| Dimenzije | Unutrašnje |
| Garancija | Input: 42.5—57V DC |
Ubiquiti Access-Point UniFi U6-Pro
SKU:
121286
Na stanju
667.72KM Sa PDV-om| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Unutrašnje |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 13W (potrošnja) |
| Dimenzije | Plafon i Zid |
| Garancija | WPA,WPA-Enterprise,WPA-PSK,WPA2,WPA3 |